התקנון בעמוד זה נועד כדי להבהיר את תנאי השימוש באתר ובחנות, על כן אנו מבקשים כי תקראו את התקנון בעיון לפני הקניה.

אתר www.noftech.co.il (להלן “האתר” או “החברה”) משמש כקניין אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים לציבור הגולשים ברשת האינטרנט בישראל.

בעלת האתר הינה נופטק מחשבים, מספר עוסק מורשה: 313910432


גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון.
לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות או בשירותיה.

ביצוע רכישה באתר מהווה הצהרה לקריאתך והסכמתך לכללים המצויינים בדף תקנון זה.

לקוח אשר מבצע רכישה באתר מקבל על עצמו את כללי התקנון ואינו יכול לבוא בטענות או בתביעות כלפי נופטק מחשבים אלא במקרה של הפרה ישירה מצידנו של תנאי השימוש.

האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

כל המחירים שמופיעים באתר כוללים מע”מ אלא אם כן צוין אחרת במפורש.

החנות מאפשרת לרכוש מוצרים ו/או שירותים שונים באמצעות האתר, בדרך נוחה, קלה ומהירה, במחירים אטרקטיביים ממיטב היצרנים והיבואנים המשווקים בישראל ובעולם.
אך במידה והמוצר אינו קיים במלאי של הספק אנו נעדכן את הלקוח לפני החיוב ונמצא פתרון חלופי.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה לפי שיקול דעתה הבלעדי.

אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות התקנון בעמוד זה.


תנאי השימוש:

נופטק מחשבים הינה חנות לרכישת מוצרים ושירותים על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל , בין היתר באמצעות השתתפות במכירות רגילות , פומביות ו/או מכירות קבוצתיות .

הרשאים לרכוש באתר: בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעלי כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל בעת הרכישה.

תנאי מוקדם לתוקף אישור הרכישה של הלקוח הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעיסקה ולגביה.

נופטק מחשבים לא תמכור ולא תספק שירות למי שפגע במי מעובדיה, מתקניה, או שמה הטוב, וכן שומרת לעצמה את הזכות לסרב למכור או לספק שירות עפ”י שיקול דעתה וריאות עיניה והכל בכפוף להוראות כל דין.

הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידי משתמשים באתר נופטק מחשבים, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינם לבין החנות , לכל דבר ועניין.

החברה תציע לרכישה באתר מוצרים ו/או שירותים בדגמים, בסוגים וכמויות לפי בחירתה ושיקול דעתה הבלעדי, הפרטים באתר כוללים את תמונת המוצר, שם היצרן, הדגם, מפרט טכני, מידות ומשקל המוצר. עם זאת, התמונות המתפרסמות באתר הינן  להמחשה בלבד, ואינן מחייבות את החברה.

כמו כן משתדלים לספק מידע רחב לגבי כל מוצר ומוצר באתר אך למרות כל זאת יתכנו אי דיוקים. במידה ומצאתם כאלו, נשמח לשמוע עליהם ולטפל בכך בהקדם.
אך אין אנו יכולים לקחת אחריות במקרים של טעויות בתיאור מוצר ו\או דרישות מערכת מכיוון שנתונים אלו מסופקים על ידי חברות צד שלישי ולא על ידינו.

כל המוצרים באתר המוצעים למכירה הם חדשים, באריזתם המקורית, ונושאים תעודת אחריות מקורית, אלא אם כן מצוין במפורש אחרת, בתיאור המוצר.

התוספות והשדרוגים הניתנים כאופציה בחלק מהמוצרים המוצעים לרכישה באתר, אינן נכללים בסכום המכירה הרגילה והן כרוכים בתוספת תשלום.

מלאי האתר מנוהל באופן ידני במקביל למלאי הסניפים ולמלאי שניתן להזמין מהיבואן בארץ ולכן יתכנו הפרשי זמן בין עדכון של מוצר שאזל מין המלאי לחלוטין.

במידה והמוצר אזל מהמלאי, החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את ההזמנה, ו/או להציע ללקוח מוצר חלופי.

מוצרים שאזלו מהמלאי מסומנים בתווית אזל המלאי.

האחריות לכל מוצר הינה בהתאם לתעודת האחריות ו/או הרשום בחשבונית לכל מוצר לפי תנאי היבואן/היצרן.

ניתן לבצע הזמנה דרך האתר עם איסוף עצמי ולקבל הודעת SMS ומייל כאשר ההזמנה מוכנה לאיסוף בסניף.

המחירים אשר נקובים באתר תקפים עד לסוף יום העבודה בלבד.

מחירים באתר מתעדכנים מעת לעת ובשל זאת עלולים להיווצר פערים בין מחירי המוצרים באתר החנות לבין מחיריהם באתרים אחרים , המופעלים על ידי צדדים שלישיים המפנים לחנות האתר. המחיר הקובע הוא המחיר המופיע באתר החנות www.noftech.co.il

החברה עושה כל שניתן בשביל לתת את המידע המדויק והנכון לגבי המוצרים ומחיריהם, אך לפעמים ייתכנו טעויות בתיאור המוצרים, בתמונתם או במחיריהם. 

החברה תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

אם יתגלה כי אירעה תקלה בתקשורת ו/או כל בעיה טכנית אחרת ו/או חבלת סייבר ו/או תקלות מכוונות או בלתי מכוונות אשר שיבשו את מחיר המוצר ו/או תיאור המוצר.

טעות בהצגת הפריט באתר, בין אם התיאור ו/או מחיר ו/או המפרט ו/או תמונה של המוצר .

אם אזל המוצר מהמלאי לאחר או לפני שהתבצעה מכירה.

כאשר קיים חשש כל שהוא לפי שקול דעתה של החברה, שהתמורה בגין הרכישה שעשה הלקוח לא התקבלה במלאה או בחלקה.

 הערה: כל ביטול עסקה שיעשה על פי הוראות סעיף זה, לא יחויב הלקוח בדמי ביטול בגין ביצוע העסקה.הזמנות ומשלוחים:

הזמנות חדשות מטופלות באתר על פי רוב בתוך פחות מ 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה (למעט שבתות ומועדי ישראל).
על מנת להאיץ את תהליך ההזמנה יש לוודא כי כל הפרטים הנדרשים אכן רשומים בטופס ההזמנה ורצוי אף לצרף יותר ממספר טלפון אחד במידת האפשר וזאת בכדי שניתן יהיה ליצור קשר עם הלקוח במהרה במידת הצורך.

לעיתים אישור העסקה מותנה ביצירת קשר טלפוני עם הלקוח ובהתאם לשיקול הדעת הבלעדי של החנות. החיוב בכרטיס אשראי איננו אוטומטי, הוא מתבצע לאחר וידוא שהמוצר במלאי והכנתו למשלוח. במידה וקרה שהאתר לא עודכן והמוצרים שהוזמנו או חלקם אינם במלאי, אני מתחייבים להודיע על כך ללקוח בהקדם האפשרי ללא חיוב מצידנו

לאחר שביצעת את ההזמנה תקבל הודעה ראשונית לאי-מייל על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את נופטק מחשבים לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת בהצלחה.

למען הסדר הטוב, יודגש כי עצם ביצוע ההזמנה באתר או בטלפון אינו מהווה מכירה.

רק לאחר שנופטק מחשבים תסיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך ותקבל את אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויחלו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת, בתנאי שהם מצויים במלאי .

כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, הזמנתך צריכה להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך.

אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, חנות נופטק מחשבים רשאית לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך.
במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול.
אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז – 1977 ו/או בכל דין

מדיניות אספקת מוצרים:

כללי

מובהר כי תנאי מדיניות זו כפופים לתנאי מדיניות המשלוחים של חברת השליחויות החיצונית ולשינויים החלים בה. מובהר כי החברה רשאית לעדכן את מדיניות אספקת המוצרים זו, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, בכל עת, ומבלי שתידרש להודיע על כך ללקוח מראש ובכתב. לפיכך, עליך לעיין בתנאי מדיניות זו בטרם ביצוע כל רכישה באתר.

שיטות המשלוח

החברה תספק את המוצרים שנרכשו באתר באמצעות חברות משלוחים חיצוניות, לפי בחירת החברה וייתכן שזהות החברה המשלחת תשתנה מעת לעת.

זמני אספקה

 הזמנה שבוצעה באתר שלא ביום עסקים (ימי ו’-ש’, ערבי חג וחג) או ביום העסקים לאחר השעה 14:00, תיחשב, לצורך מועד האספקה, כהזמנה שבוצעה ביום העסקים שלמחרת.

“יום עסקים”- משמעותו, ימים א’-ה’, למעט ימי ערבי חג, ימי חג, חול המועד, שבתון. לא תתאפשר אספקת פריטים בימי שישי/שבת/ערבי חג וחג.

על אף האמור לעיל, מובהר כי במהלך מכירה מיוחדת, תקופות מבצעים,חגים, סוף עונה וכדומה, זמן האספקה עשוי להתארך. עיכובים כאמור אינם באחריות החברה

לשם תיאום מסירת המוצרים שהזמנת, ייצור עמך קשר (באמצעות מסרונים או בטלפון) נציג חברת השילוח.

החברה לא תהא אחראית לכל עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שייגרמו כתוצאה מפרטי התקשרות שגויים ו/או לא מדויקים/לא מלאים שמסרת וכן, לא תהא אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מחוסר תקשורת מצד הלקוח / מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות, השבתות, תקלות מחשוב, נזקי טבע, מלחמות, פעולות איבה, וכיו”ב.

החברה תהא פטורה מאחריות לכל נזק שנגרם למשלוח או למוצר כתוצאה מהשארתו ליד הדלת, בארון חשמל או בחזקת צד ג’ כלשהו, לבקשת הלקוח או לפי הסכמתו

במעמד אספקת המוצר יש צורך להציג תעודת זהות / רישיון / דרכון ישראלי, התואמים את פרטי כרטיס האשראי.

נופטק מחשבים שומרת לעצמה את הזכות לדרוש את נוכחות בעל הכרטיס. בנוסף, תעודת הזהות תצולם ע”י השליח לצורך אימות קבלת המוצר.

עלויות המשלוח

משלוח אל בית לקוח או לנקודת איסוף לפי בחירת הלקוח, יבוצע בכפוף לתשלום דמי משלוח כמפורט להלן (“דמי המשלוח“) ובעת הרכישה באתר (במקרה של סתירה בין העלויות המפורטות בעת הרכישה באתר לאלו המפורטות להלן, העלויות הנקובות במעמד הרכישה תחייבנה את הלקוח):

 • משלוח לנקודת איסוף- עד 15 שקלים. יתכנו עלויות נוספות או חלוקה לשני משלוחים נפרדים בהתאם לגודל החבילה והכמות מוצרים בהזמנה בכפוף למדיניות חברת המשלוחים.
 • משלוח לבית לקוח המתגורר בערים מרכזיות – בין 2-4 ימי עסקים, בין 20-60 שקלים בהתאם למוצרים שירכשו ובהתאם לבחירת הלקוח בחברת המשלוחים.
 • משלוח לבית לקוח- המתגורר בישובים מרוחקים- בין 2-5 ימי עסקים, בין 29-100  שקלים בהתאם למוצרים שירכשו ובהתאם לבחירת הלקוח בחברת המשלוחים.
 • משלוח לבית לקוח ממחסני יבואן- עד 10 ימי עסקים, בין 0-100 שקלים בהתאם למוצרים שירכשו.

דמי המשלוח יתווספו למחירי המוצרים כפי שמצוין באתר.

התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצורף לתשלום הכולל עבור המוצרים שהוזמנו, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, למעט אם בוטלה העסקה בשל קיומו של פגם במוצר או אי התאמת המוצר לבין הפרטים שנמסרו, אי אספקת המוצר במועד שנקבע במדיניות זו או בשל כל הפרה אחרת של תנאי השימוש מצד החברה, כמפורט במדיניות ביטול רכישה, החלפות והחזרות של החברה.

שינוי מען

שינוי מען למסירת המשלוח לאחר ביצוע הזמנה, יבוצע על ידי החברה, לפי בקשתך (באמצעות פנייה לשירות הלקוחות של החברה), במידה והמוצר אינו בתהליך אספקה של יום העסקים של הבקשה, השינוי יבוצע ללא עלות. עם זאת, מובהר כי שינוי מען למסירת המשלוח לאחר אישורה, עלול להביא בעיכוב בזמני האספקה.

יצירת קשר

בכל שאלה או פניה הנוגעת לתנאי מדיניות אספקת המוצרים של החברה, ניתן לפנות אל שירות הלקוחות החברה בכתובת:  info@noftech.co.il  בכל עת וכן באמצעות חלון הוואטסאפ שבאתר למספר 02-6517456 או בשיחת טלפון לשירות לקוחות בטלפון 02-6517456 בימים א’-ה’, בין השעות 10:00-19:00.


 
החזרת מוצרים:

כל הרוכש ממגוון מוצרי נופטק מחשבים רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (“חוק הגנת הצרכן”) כלהלן:

בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה למה שמופיע במפרט המוצר או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה:

 • המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.
 • כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש”ח לפי הנמוך ביניהם. נוסף לכך, החברה רשאית לנכות מהעסקה עמלת סליקה בהתאם לחוק.
 • לא ינתן זיכוי על משלוחים ששולמו במקרה זה.
 • חובת הלקוח, באחריותו ועל חשבונו להחזיר את המוצרים עליהם הוא מעוניין להזדכות לחנות נופטק מחשבים.
 • לא נוכל לזכות לקוחות על מוצר אשר לא הוחזר אלינו בשלמותו.
 • לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.

בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה למה שמופיע במפרט המוצר, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה:

 • לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול.
 • המוצר יוחזר על חשבון החברה
 • המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.

ביטול עסקה ייעשה מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים (קלנדרים) מיום קבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם בתנאי שלא בוצע כל שימוש במוצר, הדלקה או חיבור לחשמל והוא נמצא באריזתו המקורית, כולל הצגת חשבונית רכישה ותעודת אחריות שהגיע יחד עם המוצר. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר שומשו והם תקינים, או שפורקו והורכבו.

תקנות ביטול עסקה אינן חלות על מוצרים שיוצרו על פי הזמנה מיוחדת (טובין פסידים) כמו למשל מחשבים בהרכבה אישית, התאמה של המוצר בשונה מהצורה שבה הגיע מהמפעל, או/ו לאחר התקנה ראשונית ללקוח, התקנת מערכת הפעלה או תוכנות.

כמו כן לא ניתן לבטל עסקה על טובין הניתנים להקלטה, לשעתוק או לשכפול, שהצרכן פתח את אריזתם המקורית. 

כמו כן לא ניתן להחזיר או להחליף מוצר שנעשה בו שימוש או חיבור לחשמל ולא ניתן להחליף או להחזיר מוצר שנרכש כיד שניה ו/או כמוצר מחודש או תצוגה, באופן גורף מכל סיבה שהיא.

במידה שהלקוח ידרוש מהנציג מכירות להפעיל את המכשיר/מוצר לצורך הדגמתו ואופן השימוש בו בו תישלל הזכות של ביטול העסקה עקב הדלקת המכשיר ושימוש בו כמפורט בתקנון העומד על שולחנות המכירה והקופה.

החזרת מוצרים לאחר 14 יום מיום הרכישה, או מוצרים אשר עטיפתם נפתחה ואריזתם נפגמה – הזיכוי בגינם יהיה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה.

במידה והלקוח מעוניין להחזיר את המוצר או לשלוח אותו במשלוח חובה לפנות לחנות באמצעות WHATSAPP\דוא”ל\שיחה טלפונית לפני שליחת המוצר\ים על מנת לתאם ביטול העסקה והגעת המוצרים.

פרטי יצירת קשר מופיעים בתקנון וגם באתר החברה.

החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.

הזמנות מוקדמות:

ביטול הזמנה מוקדמת ללא סיבה מצידנו ,ולא עקב חוסר עמידה בזמנים או חוסר יכולת אספקת המוצרים ללקוח – כרוך בדמי ביטול של 5% מערך המוצר או 100 ש”ח הנמוך מביניהם.


אמצעי התשלום:

באפשרותך לשלם באמצעות כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין.
במידה והתשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי טלפוני, שירות הלקוחות יצור עמכם קשר על מנת לקבל ישירות את פרטי כרטיס האשראי.
שליחת המוצרים תתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה

צורת תשלום נוספת היא בעזרת משלוח בדואר גוביינא במזומן בתוספת תשלום על סוג משלוח זה.

תשלום מזומן: (שטרות כסף) בזמן רכישת המוצר בסניף בשקלים וכוללים מע”מ.

תשלום בהעברה בנקאית: ניתן לשלם גם באמצעות העברת סכום הקנייה לחשבון החברה‏. הסחורה תסופק לאחר קבלת אישור קבלת הכסף מהבנק. את פרטי חשבון הבנק ניתן לקבל דרך נציג מכירות.

תשלום באמצעות אפליקציות תשלום: ניתן לשלם באמצעות העברת סכום הקניה באפלקציות תשלום. הסחורה תסופק לאחר קבלת אישור קבלת הכסף. את פרטי חשבון תשלום באפליקציות ניתן לקבל דרך נציג מכירות.תנאים כלליים:

הפרטים האישיים שנמסרים בעת ההזמנה, כמו גם פרטי הרכישות שיבוצעו, יישמרו במאגר המידע של נופטק מחשבים.
אנו  לא נעביר את פרטיך האישיים לאף גורם אחר זולת לספקים וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שביצעת באתר.
למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם.

תוכל לפנות אל החברה בדוא”ל info@noftech.co.il  בבקשה לעיין במידע אודותיך (כהגדרתו בחוק הגנת הפרטיות), המצוי אצל החברה.  במקרה שבו תמצא כי המידע אודותיך איננו מעודכן או נכון תוכל לפנות בבקשה לתקנו. כמו כן תוכל לפנות בבקשה  למחוק את המידע. במקרים אלו החברה תשקול את בקשתך ותעדכן אותך בהחלטתה שתתקבל בכפוף להוראות כל דין.

בכל מקרה אשר בו כתוצאה מכח עליון, לא יתאפשר לנופטק מחשבים לנהל את האתר כתיקנו, לספק את המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו, תהא נופטק מחשבים רשאית לבטל את ההתקשרות עם הקונים, כולם או חלקם.
בסעיף זה “כוח עליון” משמעו – לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני.

חנות נופטק מחשבים שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ו\או לבטל מכירה על פי שיקול דעתה באם יתברר לה שהתבצעה או מתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית או נגרם נזק כלשהוא כתוצאה מתקלה טכנית באתר.

אבטחת מידע:

החנות נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר על סודיות המידע שמוסרים לקוחות.

כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי תקן PCI DSS. במקרים שאינם בשליטתה ואו הנובעים מכוח עליון, החנות לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו ו/או אם מידע זה אבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

דיוור מסרים וטלפונים:

אנו נהיה רשאים לבצע פניה מטעמנו ו/או מטעם ספקים או צדדים שלישיים במשותף אליך ו/או אל המשתמש מעת לעת, בכל אמצעי
תקשורת שנמצא לנכון, בהצעות ומסרים פרסומיים שונים.
אנו מפנים את תשומת ליבך כי הפרטים שברשותנו (לרבות מספרי הטלפון וכתובות דוא”ל) ישמשו אותנו למשלוח דברי פרסומת למגוון
השירותים המוצעים על ידנו (הינך מוזמן גם לתת לנו הסכמה ייעודית המאפשרת מגוון פניות רחב יותר)
במידה ואינך מעוניין לקבל דבר פרסומת באמצעות SMS ,מייל, פקס והודעת חיוג אוטומטית הינך מוזמן לפנות לשירות הלקוחות
שלנו בכל עת ולהודיע על סירובך לקבל מסרים אלו

אחריות ושירות:

 כל המוצרים הנמכרים באתר מסופקים עם חשבונית המהווה תעודת אחריות כדין.

האחריות הינה אחריות מוגבלת בזמן כמו שמופיע בתיאור המוצר. במידה שלא מופיע את תוקף האחריות בתיאור המוצר, האחריות הינה למשך שנה אחת בלבד.

 נופטק מחשבים הינה רשת שיווק וברוב המקרים אינה מספקת האחריות.

האחריות הבלעדית למוצרים ו/או שירותים, אספקתם, איכותם, טיבם ועמידתם ויכולתם חלה על היצרנים ו/או היבואנים ובהתאם לתעודות האחריות המצורפת לכל מוצר שיירכש באמצעות האתר.

האחריות היא על כל תקלה טכנית ותפעולית, אך לא על נזק פיזי (קצר חשמלי, שריפה, רטיבות, שבר או שימוש לא נאות במוצר) שנגרם למוצר.

האחריות תינתן במעבדות השירות של היבואנים.

מצורף קישור עם נותני שירות של כלל המוצרים הנמכרים בחנות.

במידה שלא עברו 14 יום מרכישת או קבלת המוצר תוכלו לפנות לנופטק מחשבים או לנותן השירות למימוש האחריות.

לאחר 14 יום ממועד קבלת המוצר האחריות הינה אך ורק אצל נותן השירות למוצר.

במידה ותרצו שאנו נטפל מול נותן השירות תבוצע זאת בתשלום דמי טיפול על סך 60 ₪.  

אחריות על מחשבים שהותקנו עליהם תוכנות ע”י מעבדת נופטק מחשבים:

היות והמוצר נמסר ללקוח כשהוא מושלם ובמצב עבודה תקין כל תקלה שיהיה במחשב או במערכת ההפעלה עשויות להיות עקב בעיות חומרה אשר תטופל על ידי נותני השירות החברה במסגרת האחריות או בעיות שנגרמו עקב עדכוני תוכנה של המערכת ההפעלה שאינם במסגרת האחריות של נופטק מחשבים אלא אך ורק על ידי נותן השירות של התוכנה.

מובהר בזאת: שימוש לא נכון או שימוש לרעה בתוכנות שהותקנו שגרמו לבעיות תפקוד המחשב אינם בגדר האחריות נופטק מחשבים.

במידה שהלקוח ירצה לתקן במעבדת נופטק מחשבים ולא אצל נותן השירות של המוצר, עלות התיקון יהיה על חשבונו של הלקוח בלבד.

התחייבות למחירים אטרקטיביים וזולים:

אם תמצאו מוצר/מוצרים אשר נמצאים באיזור מגוריכם, אשר זמן האספקה שלהם זהה, תנאי האחריות זהים, ותנאי תשלום דומים במחיר זול יותר אשר מפורסם בנופטק מחשבים, תוכלו לקבל אצלנו את המוצר או מוצר שווה ערך במחיר זהה למחיר שמצאתם ע”י פניה באחד מאמצעי ההתקשרות שמופיעים בסעיף יצירת קשר.

העגלה שלי

נוסף בהצלחה לעגלת הקניות שלך.

נראה לאחרונה
קטגוריות
פתח שיחה
צריך עזרה.?
היי, ברוכים הבאים לNofTech! איך נוכל לעזור ?
דילוג לתוכן